SMCM9070-701T
MFR.Part #
SMCM9070-701T
JLCPCB Part #
C467043
Package
SMD,9x7mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 10mΩ 2 5A 700Ω 80V SMD,9x7mm Common Mode Filters ROHS