PC1A221ME060A00CR0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
PC1A221ME060A00CR0
JLCPCB Part #
C4153833
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 6.3mm 6mm Polymer ±20% Plugin,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS