0805W8F250LT5F
MFR.Part #
0805W8F250LT5F
JLCPCB Part #
C46216
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 250mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS