RM06F23R2CT
MFR.Part #
RM06F23R2CT
JLCPCB Part #
C4151439
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS