RM10F5363CT
MFR.Part #
RM10F5363CT
JLCPCB Part #
C4150431
Description
-55℃~+155℃ 125mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS