RN12F1002CT5-25
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN12F1002CT5-25
JLCPCB Part #
C4149163
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS