RM14F23R7CT
MFR.Part #
RM14F23R7CT
JLCPCB Part #
C4148929
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS