RC2012F4640CS
MFR.Part #
RC2012F4640CS
JLCPCB Part #
C4148763
Description
-55℃~+155℃ 125mW 464Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS