73WE6R068J
MFR.Part #
73WE6R068J
JLCPCB Part #
C4148674
Description
-55℃~+155℃ 1W 68mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS