RN06B9312CT5-25
MFR.Part #
RN06B9312CT5-25
JLCPCB Part #
C4148294
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS