RC1608F6812CS
MFR.Part #
RC1608F6812CS
JLCPCB Part #
C4146382
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS