C82563J3AE3R8LC
MFR.Part #
C82563J3AE3R8LC
JLCPCB Part #
C466208
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 56nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS