RM06F1133CT
MFR.Part #
RM06F1133CT
JLCPCB Part #
C4145410
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS