C82273JEE6RLC
MFR.Part #
C82273JEE6RLC
JLCPCB Part #
C466177
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 27nF 3kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS