RC1005F11R3CS
MFR.Part #
RC1005F11R3CS
JLCPCB Part #
C4145184
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS