C82183J3CE1R8LC
MFR.Part #
C82183J3CE1R8LC
JLCPCB Part #
C466157
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 18nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS