C82182JCD2RLC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
C82182JCD2RLC
JLCPCB Part #
C466152
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 1.8nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS