C82153J3AD3R8LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
C82153J3AD3R8LC
JLCPCB Part #
C466147
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 15nF 1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS