C82124J6DARLC
- MFR.Part #
- C82124J6DARLC
- JLCPCB Part #
- C466143
- Package
- Plugin,P=15mm
- Description
- -40℃~+105℃ 120nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS