C82122J3CD2R8LC
Extended
- Manufacturer
- SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
- MFR.Part #
- C82122J3CD2R8LC
- JLCPCB Part #
- C466137
- Package
- Plugin,P=15mm
- Description
- -40℃~+105℃ 1.2nF 1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS