KM338M050N25RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM338M050N25RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C46115
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
10mm 2000hrs@105℃ 22mm 25mm 3300uF 50V ±20% 插件,D22xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS