KM226M400J17RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM226M400J17RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C46109
Package
Plugin,D13xL17mm
Description
13mm 17mm 2000hrs@105℃ 22uF 400V 5mm ±20% 插件,D13xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS