RM10F3902CT
MFR.Part #
RM10F3902CT
JLCPCB Part #
C4141836
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS