RUT1608FR200CS
MFR.Part #
RUT1608FR200CS
JLCPCB Part #
C4141483
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS