KM106M400G17RR0VH2FP0
Extended
- Manufacturer
- CX(Dongguan Chengxing Elec)
- MFR.Part #
- KM106M400G17RR0VH2FP0
- JLCPCB Part #
- C46104
- Package
- Plugin,D10xL17mm
- Description
- 10mm 10uF 17mm 2000hrs@105℃ 400V 5mm 78mA@120Hz ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS