KM335M400F09RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM335M400F09RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C46096
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
2000hrs@105℃ 3.3uF 3.5mm 400V 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS