KM105M400E12RR0VH2FP0
- MFR.Part #
- KM105M400E12RR0VH2FP0
- JLCPCB Part #
- C46093
- Package
- Plugin,D6.3xL12mm
- Description
- 1000hrs@105℃ 12mm 1uF 2.5mm 400V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS