RM02F38R3CT
MFR.Part #
RM02F38R3CT
JLCPCB Part #
C4140267
Description
-55℃~+125℃ 38.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS