KM127M250L30RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM127M250L30RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C46091
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
120uF 18mm 2000hrs@105℃ 250V 30mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS