RM06J206CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM06J206CT
JLCPCB Part #
C4140053
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS