RM12F12R0CT
MFR.Part #
RM12F12R0CT
JLCPCB Part #
C4140050
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS