RN10F6983CT5-50
MFR.Part #
RN10F6983CT5-50
JLCPCB Part #
C4139785
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS