RC1608F362CS
MFR.Part #
RC1608F362CS
JLCPCB Part #
C4139755
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS