RM25J201CT
MFR.Part #
RM25J201CT
JLCPCB Part #
C4136883
Description
-55℃~+155℃ 1W 200Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS