RM12F3011CT
MFR.Part #
RM12F3011CT
JLCPCB Part #
C4136849
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS