RM06F4220CT
MFR.Part #
RM06F4220CT
JLCPCB Part #
C4136731
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS