RC1005F2370CS
MFR.Part #
RC1005F2370CS
JLCPCB Part #
C4135370
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS