A1255WR-S-08PNLNT1T00R
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A1255WR-S-08PNLNT1T00R
JLCPCB Part #
C465309
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x8P 2.15mm 200V 7.25mm 8 8P Beige LCP Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS