RM06F1960CT
MFR.Part #
RM06F1960CT
JLCPCB Part #
C4133556
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS