RM12F30R9CT
MFR.Part #
RM12F30R9CT
JLCPCB Part #
C4133314
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS