73M3BR016F
MFR.Part #
73M3BR016F
JLCPCB Part #
C4132790
Description
16mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2726 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS