RC1005F1821CS
MFR.Part #
RC1005F1821CS
JLCPCB Part #
C4126367
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS