RM20F8061CT
MFR.Part #
RM20F8061CT
JLCPCB Part #
C4125617
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS