RM04J823CT
MFR.Part #
RM04J823CT
JLCPCB Part #
C4125097
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS