RCS0603J821CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RCS0603J821CS
JLCPCB Part #
C4124883
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 50mW 820Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS