73WL6R300J
MFR.Part #
73WL6R300J
JLCPCB Part #
C4124224
Description
-55℃~+155℃ 1W 300mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS