RM06F1782CT
MFR.Part #
RM06F1782CT
JLCPCB Part #
C4123358
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS