RM10J680CT
MFR.Part #
RM10J680CT
JLCPCB Part #
C4123235
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS