RC0402F821CS
MFR.Part #
RC0402F821CS
JLCPCB Part #
C4122402
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS