RM12F1054CT
MFR.Part #
RM12F1054CT
JLCPCB Part #
C4121277
Description
-55℃~+155℃ 1.05MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS